Bardzo dziękuję, że poświęcasz swój czas przeglądając tę stronę. Mam nadzieję, że znajdziesz na niej informacje, które Ciebie zainteresują lub odpowiedzą na nurtujące pytania.

Obszary moich zainteresowań

Gdynia
Inwestycje
Edukacja
Nowe technologie
Wydarzenia
Sport
Aktywność społeczna

No to obiecane kilka słów o mnie

Rocznik 1987. Jestem gdynianinem od 3 pokoleń. Moja rodzina przybyła tutaj jeszcze przed II wojną światową. Ukończyłem Szkołę Podstawową nr 5, Gimnazjum nr 3, VI Liceum Ogólnokształcące, a następnie informatykę na Politechnice Gdańskiej. W 2022  roku ukończyłem studia podyplomowe z zarządzania projektami.

Mój dom rodzinny od przedwojnia znajduje się w gdyńskim Meksyku, gdzie się wychowałem. W 2012 roku zamieszkałem w Chwarznie-Wiczlinie. Domową drużynę tworzę z żoną Agnieszką, a także Ignacym i Jagną. Ekipę uzupełnia Leon – jamnik!

Zawodowo – jeszcze w czasie studiów założyłem działalność, która obsługuje od strony IT przedsiębiorców. Prowadzę również działalność szkoleniową i wykładową. Jestem wykładowcą na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu specjalizując się w przedmiotach z obszaru IT i matematyki. Od wielu lat jestem zaangażowany w działalność III sektora – w tym w tworzeniu projektów, które uzyskiwały dofinansowanie ze środków europejskich.

W wolnych chwilach – przemierzam gdyńskie lasy na rowerze, biegam za piłką, a także można mnie spotkać spacerującego po gdyńskich dzielnicach – często schodząc z „głównych” szlaków.

Dzięki Państwa głosom w wyborach w 2018 roku zostałem Radnym Miasta reprezentując okręg Leszczynki, Grabówek, Działki Leśne, Witomino oraz Chwarzno-Wiczlino. Wcześniej byłem Przewodniczącym Rady Dzielnicy Chwarzno-Wiczlino ogarniając takie projekty, jak Strefa Kibica Gdynia 2018, Przedszkole nr 58, oświetlenie obszarów dzielnicy i wiele innych.

  • WICEPRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA

    Od 2021 roku

  • PRZEWODNICZĄCY KLUBU RADNYCH

    Od 2018 roku

  • RADNY MIASTA GDYNI

    Od 2018 roku

  • PRZEWODNICZĄCY RADY DZIELNICY CHWARZNO-WICZLINO